Jenesis Buhar Jeneratörleri

Jenesis Buhar Jeneratörleri

1984 yılında ısı ve buhar cihazları imalatıyla faaliyete geçen IsıEvi Makina, 1999 yılından beri yalnızca buhar jeneratörü üretmektedir. IsıEvi Makina, standardizasyona ve uzmanlaşmanın önemine inanarak buhar jeneratörü üretimini sürdürmekte ve kendisiyle özdeşleşen güveni Jenesis markası adı altında Türkiye de ve dünyada profesyonellerin hizmetine ISO9001:2015 sertifikası ile birlikte sunmaktadır.

IsıEvi Makina bugüne dek, yiyecek&içecek, tekstil, hazır giyim, kuru temizleme, çamaşırhane, yapı elemanları, beton kürleme, inşaat, kimya, plastik, seramik, metal ürünleri, kâğıt ürünleri, oluklu mukavva ve ilaç gibi farklı sektörlerde kullanılmak üzere farklı kapasitelerde, sıvı ve gaz yakıt seçenekleriyle çalışan yüzlerce buhar jeneratörü üretmiştir.

IsıEvi Makina, buhar jeneratörünün kullanılacağı sektörün yapısını analiz etmenin ideal çözümün anahtarı olduğuna inanır. 34 yıllık tecrübesini yenilikçi anlayışı ile birleştiren IsıEvi Makina ekibi, profesyonel kadrosu ve gelişmiş teknik altyapısı ile her işletmeye özel çözümler üretmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden IsıEvi Makina, çevreye ve doğaya karşı sorumluluklarını gözeterek yürüttüğü üretimini uluslararası kalite standartları ile belgelemektedir. Tüm Isıevi cihazları CE ve TSEK güvencesi taşımaktadır.